KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376156
nr 1237 6156
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Mandarin. Signerad, daterad -16. Olja på pannå, 22x28
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:38:59
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr